Приватне акціонерне товариство «Українська страхова компанія» розробило партнерську схему надання споживчих кредитів банками України пенсіонерам і працівникам престижних підприємств.

Представляємо Вашій увазі одну з передових страхових компаній, яка працює на ринку страхових послуг в сфері споживчого кредитування більше 20 років - Приватне акціонерне товариство «Українська страхова компанія».
Нашими досягненнями за час роботи можна пишатися: ми маємо висококваліфікований персонал, який знає свою справу і завжди готовий впроваджувати нові розробки, спрямовані на сприятливе співробітництво з нашими партнерами. За час роботи на ринку страхових послуг ми залучили на обслуговування в банки більше ніж 1 млн. клієнтів, таким чином збільшуючи клієнтську базу наших Партнерів. Нами розроблені найбільш вигідні схеми в сфері споживчого кредитування, які допомагають нашим Партнерам ефективно залучати клієнтів і не боятися майбутнього, надаючи кредити найменш захищеним верствам населення. Основною схемою надання споживчих кредитів банками України за участю страхової компанії є кредитування пенсіонерів і працівників підприємств.

Ми розуміємо, що в зв'язку з існуючою обстановкою в країні різко скоротилися доходи населення і при цьому зросли витрати. Тому, вивчивши та проаналізувавши обставини, що склалися, ми зі свого боку прийняли рішення щодо лояльного підходу до клієнтів, а саме: збільшили термін кредитування, щоб дати можливість клієнту щомісячно погашати кредит в мінімальному розмірі без збільшення страхового платежу, але при цьому врахували і фінансові питання наших Партнерів.
Особливо хотілося б виділити розроблену і втілену в життя програму кредитування пенсіонерів, тому що досі даний сегмент ринку охоплений не повністю. Ми маємо в своєму розпорядженні базу даних пенсіонерів по всіх регіонах України, що дозволяє нам постійно збільшувати кількість потенційних клієнтів. ПрАТ «Українська страхова компанія» з березня 2006 року працює в даному напрямку, що дозволяє нашим Партнерам забезпечити приплив клієнтів по всій території України. Нами для пенсіонерів створені всі необхідні умови кредитування: збільшений вік позичальника до 70 років, що становить понад 5,1 млн. чоловік по Україні, з щорічним приростом 500 тис. чоловік; збільшений термін кредитування до 2-х років; збільшено максимальну суму кредиту, в зв'язку з чим пенсіонер несе мінімальні витрати, витрачаючи мінімальну кількість часу на процедуру оформлення кредиту, отримуючи грошові кошти в готівковій або безготівковій формах. Погашення за кредитом відбувається без участі пенсіонера, шляхом утримання з пенсії узгодженої суми. Рекламна кампанія цієї програми проводиться за рахунок і за безпосередньої участі страхової компанії. При узгодженні з нашими Партнерами нами рекламуються не тільки основна партнерська програма, а й інші послуги, що надаються фізичним особам.
Страхова компанія також бере на себе відповідальність за оформлення пакету документів для отримання кредиту, що зменшує трудовитрати наших Партнерів. Для зручності і швидкості оформлення документів наші фахівці знаходяться на самому підприємстві і при пенсійних фондах. Зазначена послуга користується великим попитом, що дозволяє нашій компанії забезпечити банку-партнеру велику клієнтську базу позичальників.
Страхова компанія несе повну відповідальність за непогашення або за несвоєчасне повернення позикових коштів, забезпечуючи гарантійним депозитом. Жоден кредит, виданий за нашої участі, не був не погашеним або простроченим. Ми завжди несемо відповідальнісь за своїми зобов'язаннями.
Ми зацікавлені в розширенні свого і вашого бізнесу, збільшенні прибутку, тому пропонуємо вам взаємовигідну співпрацю на партнерських умовах. Слід пам'ятати, що ПрАТ «Українська страхова компанія» завжди на сторожі інтересів наших партнерів і клієнтів. Всі необхідні питання, які виникають у вас, нами будуть розглянуті і вирішені. ПрАТ «Українська страхова компанія» завжди вибирає індивідуальний підхід до своїх Партнерів. І в такий непростий час ми не змінимо наших принципів: ми завжди будемо з вами, завжди будемо намагатися працювати в загальних інтересах і напрямках. Завдяки спільній співпраці наші компанії надалі продовжуватимуть процвітати і зміцнюватись.
Задоволення потреб і бажань наших партнерів - це стиль і мета всієї нашої роботи. Наш девіз: «Ми працюємо для вас, ми працюємо з вами, ми працюємо разом!».


Голова правління
ПрАТ «Українська страхова компанія» В.М. Тюрін